Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wziąchowo Wielkie

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Wziąchowo Wielkie

Wziąchowo Wielkie,dolnośląskie

5 000 zł2 548 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt na wynajem długoterminowy lub na sprzedaż oraz zamiana w miejscowości Wziąchowo Wielkie ok.10 km od Milicza i ok.8 km od Sulmierzyc Zamienię na dom lub mieszkanie na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy z parkingiem Wziąchowo Wielkie

Wziąchowo Wielkie,dolnośląskie

1 zł/m²25 000 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Urokliwe miejsce z piękną nieruchomością usytuowaną w sercu Doliny Baryczy w malowniczej miejscowości Wziąchowo Wielkie mieszczącej się 15 km. od Milicza 1,4 km od Gądkowic Dworek po.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Postolin

Postolin(Wziąchowo Wielkie + 20 km)

165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Działkowa

Krośnice(Wziąchowo Wielkie + 14 km)

589 999 zł77,01 m² 7 661,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta bez prowizji pośrednika Na sprzedaż dostępne segmenty (bliźniaki) w stanie deweloperskim, oznacza to, że budynki są gotowe do wykończenia wnętrz, ale jeszcze nie nadają się do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Cieszków(Wziąchowo Wielkie + 9 km)

199 000 zł45,20 m² 4 402,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne dla rodziny! ciche I spokojne osiedle! blisko lasu! Na sprzedaż duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20m2 Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku. Na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rozdrażew

Rozdrażew(Wziąchowo Wielkie + 25 km)

589 000 zł156 m² 3 775,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa(Wziąchowo Wielkie + 13 km)

75 000 zł1 133 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5. MN - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Czarny Sad

Czarny Sad(Wziąchowo Wielkie + 24 km)

1 500 000 zł1 175,50 m² 1 276,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 915 900 m²

Cena dotyczy sprzedaży udziału 50 % Operat całości wartości nieruchomości na kwotę 4 362 600 zł z dnia 12.11.2025 r. Obiekt gastronomiczno-hotelowy | 1175,5 m | działka 5,7201 ha | +7,40ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Działkowa

Krośnice(Wziąchowo Wielkie + 14 km)

589 999 zł77,01 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Sułów(Wziąchowo Wielkie + 22 km)

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Zamieszkaj w sercu historii- klimatyczne mieszkanie w Sułowie Szukasz miejsca z duszą , gdzie czas płynie wolniej, a mury opowiadają historię sprzed niemal dwóch stuleci? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Świebodów

Świebodów(Wziąchowo Wielkie + 17 km)

299 000 zł3 058 m² 97,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Tylko w Naszym Biurze! Pilnie sprzedam działkę nr. 55/2. Bardzo atrakcyjna cena. Prezentuję Państwu 8 atrakcyjnych działek budowlanych - usługowo przemysłowych 34 sp, o pow. od 2343 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Centrum,Krotoszyn(Wziąchowo Wielkie + 13 km)

14,20 zł/m²366,28 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię użytkową (366,28 m2) zlokalizowaną na parterze budynku dworca w Krotoszynie. Dostęp do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij